Reklam Alanı
Nedir? 3

Fake Chat Simulatör Nedir?

Fake Chat Simulatör uygulaması nedir ve nasıl kullanılır? Fake Chat Simulatör uygulaması ile ilgili çok önemli ayrıntılar…

Bilindiği üzere günümüzde internet ortamında mesajlaşmalar son derece yoğun. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber artık özel mesajlaşma uygulamaları oldukça aktif olarak kullanılıyor. Artık insanlar bu platformlar üzerinden iletişim kurduklarından dolayı mahkemelerin de bu platformlar yoluyla delil edilebilmesi hususunda aldığı kararlar değişkenlik göstermekte. Online mesajlaşma platformlarındaki diyaloglar günümüzde delil olarak ta kullanılabiliyorlar. Ancak bazı uygulamalar nedeniyle bu son derece zor olabilir ! Örneğin bu uygulamalardan birisi de Fake Chat Simulatör !

FAKE CHAT SİMULATÖR NEDİR?

Fake Chat Simulatör uygulaması isminden de anlaşılabileceği üzere sahte bir sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden gerekli ayarları yaparak sanki WhatsApp üzerinden bir arkadaşınızla görüşüyormuş gibi süs verebilirsiniz. Yani bu uygulama etrafınızdaki insanlara şaka yapmak istiyorsanız veyahut menfaatiniz doğrultusunda bir hareket etmek istiyorsanız kullanılabilecek bir fake uygulamadır.  Uygulama üzerinden gerekli ayarları yapıp SS aldığınızda gerçek sohbetle sahtenin ayırt edilmesi çok zor hale geliyor !

YAZILIM DÜNYASINDAN YENİLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ 

Emre Bey {Emre}

“Fake Chat Simulatör Nedir?” üzerine 3 yorum

  1. ibrahim dedi ki:

    Bu uygulamayı kötü amaç edinip kullanabilirler maalesef keşke sadece şaka amaçlı olsa.

  2. Leman dedi ki:

    İlginç bişeymiş. O zaman şu sohbet görüntüleri bu gibi programlar ile çekilmiş oluyor

  3. Mich dedi ki:

    Malesef yinede ayırt edilebiliyor. Aklınızda böyle bir şey varsa gerçekcilik için fotoğrafla biraz oynamanız gerekiyor. Arka plandaki desenler whatsapp ın son sürümlerinde farklı ama bunda hala eski veya farklı.Yinede gerekli ayarları yaptığınızda işinizi görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.