Reklam Alanı
Teknolojice - Fallout 4'e İlginç Bir Mod
Oyun 0

Fallout 4’e İlginç Bir Mod

Geçtiğimiz ay bu zamanlarda resmi olarak satışa sunulan ve dağıtılan efsane Bethesda Softworks oyunu Fallout 4’e olan ilgi bitmek, tükenmek bilmiyor. Oyun için sürekli yeni modların geliştirildiğini ve bu modların oyuna daha fazla eğlence kattığını belirtmek isterim. Topluluk kullanıcıları tarafından geliştirilen bu mod sayesinde oyunda ilginç bir silahla karşılaşacaksınız.

Aslında ilginç bir silahla değil onlarca silahla desek daha doğru olur. Çünkü bu mod sizin yaratıcılığınız sonuna kadar kullanmanızı isteyecek. Modun amacı ve aracı oldukça basit. Oyunda var olan silahları birbirleriyle birleştirerek daha güçlü ve eğlenceli silahlar geliştirebiliyorsunuz.

Örneğin ağır makineli tüfeğin ucuna elektrik silahını entegre edebiliyoruz. Ya da tabancanın ucuna roket atar ekleyebiliriz. Tamamen yaratıcılığınıza kalmış bir şey. Ayrıca modun kullanımı oldukça basit. Çeşitli görsellerle silahların şeklini ve gücünü rahatlıklıkla görebiliyorsunuz. Böylesine kolay bir arayüz olduğu içinde ayrıca takdir edilmeli.

Modu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Linkin altında ise moda ait bir video bulunuyor.

Fallout 4 Any Weapon modu indir

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.