Reklam Alanı
Oyun 1

Fallout 4’ün DLC’leri İptal Edildi

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen ve yayınlanan Fallout 4, 10 Kasım 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Açık dünya aksiyon oyunu olan Fallout 4’ün PC, PS4 ve Xbox One sürümleri bulunuyor. Birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da eski nesil oyun konsollarına destek verilmedi.

Geçtiğimiz günlerde Fallout 4‘ün tüm DLC paketleri ücretsiz olmuştu. Sadece Playstation 4 için ücretsiz olan DLC paketlerine ücretsiz erişen kullanıcılar, geliştirici firmaya teşekkürlerini sundu. Sadece Playstation 4 için yapılan bu uygulamanın hiçbir mantığının olmadığı, bir yanlışlık olabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyordu. Bugün yapılan bir açıklama ile sadece Playstation 4 için ücretsiz olan DLC’lerle ilgili kötü bir haber geldi.

PS Store üzerinde oluşan bir hata yüzünden ücretsiz bir şekilde erişilebilir olan Fallout 4’ün DLC paketleri bugün itibariyle geri alındı. Kötü haberi kullanıcılarına veren Sony, tüm DLC paket siparişlerini iptal ettiğini açıkladı. DLC paketleri geri alındı ama bazı özellikleri oyuna entegre olduğu için hala erişilebilir durumda. Böyle bir hataya sebep olan PS Store’nin güvenliği şimdiden sorgulanmaya başladı diyebiliriz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Fallout 4’ün DLC’leri İptal Edildi” üzerine 1 yorum

  1. yakup dedi ki:

    fallout oldukca eski oyunlardan diye biliyorum değişen zamana ayak uyduruyorlar demekki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.