Reklam Alanı
Oyun 0

Fifa 17 Demo Detayları Belli Oldu

EA Sports’un sevilen futbol simülasyonu Fifa‘nın son oyunuyla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. EA, oyunun demo versiyonu ile ilgili kapsamlı bir açıklama yayınladı. Bu sene demo çok farklı olacak. Açıklanan bazı özellikler oyuncuları heyecanlandırsa da demonun süresinin sadece 3 gün olması, birçok kişiyi derinden üzdü.

Fifa 17 demosunda 12 takım bulunuyor. Her sene 8 takımla karşımıza çıkan Fifa demolarında bu sene daha fazla takımı deneyebiliriz. Ayrıca Fifa 17 demosunda sadece hazırlık maçları yapmayacağız. Bu sene gelecek olan yeni senaryo modunu 3 gün boyunca oynayabileceğiz. Hemde herhangi bir kısıtlama olamadan. Bu süre zarfında Ultimate Team‘de oyuncuların beğenisine sunulacak. EA Sports’un aldığı bu radikal kararlar bazı yönlerden iyi olsa da bazı yönlerden oyuncuları üzmeyi başardı.

Oyundaki maç süresi 4 olarak belirlenmiş ve değişmiyor. Ayrıca sadece Professional ve World Class zorluk seçenekleri bulunuyor. Hava ve zaman ile ilgili birçok ayarlama da herhangi bir kısıtlama olmayacak. Fifa 17 demosunun 12-14 Eylül tarihleri arasında erişime açılacağını söyleyelim.

Fifa 17 Demo Takımları

– Borussia Dortmund
– FC Barcelona
– FC Bayern München
– Inter
– Milan
– Juventus
– LA Galaxy
– Manchester City
– Manchester United
– PSG
– Real Madrid

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.