Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 89 0

FIFA 18 Çıkış Tarihi, Söylentiler Ve Özellikleri

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

FIFA 18 Çıkış Tarihi, Söylentiler Ve Özellikleri

EA Sports ürünleri çıktığı zaman daima listelerde zirveye yerleşiyor ve muhtemelen FIFA 18 için de aynı durum geçerli olacak, oyun 2017 yılının en çok satan yapımlarından birisi olacak.

Her zaman olduğu gibi, bu sene de yeni yapım Eylül ayında yani yaklaşık 3 ay sonra bizimle olacaktır. FIFA 18 tabii ki PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacak fakat bu platformlara bir yenisi daha eklendi. Yayınlanan fragman ve Peter Moore tarafından gelen doğrulamayla, oyunun Nintendo Switch için çıkacağı da kesinleşti.

FIFA 18 ve Frostbite

EA Sports’un FIFA 17’yle birlikte yeni bir grafik motoruna geçmesi çok fazla tartışma yaratmıştı fakat ışıklarda yaşanan gelişmeler ve grafiksel düzenlemeler bu sesleri kısmıştı. Bilmeyenler için, Frostbite grafik motoru EA DICE tarafından geliştiriliyor ve kendisini oyun dünyasına Battlefield serisiyle tanıtmıştı.

Yeni grafik motoru FIFA 17’de büyük fark yaratmıştı. Her ne kadar hareketli korner direktleri buna dahil olmasa da, değişen hava durumunun getirdiği gerçekçilik büyük beğeni toplamıştı. FIFA 18 de bu grafik motorundan ayrılmayacak ve fiziksel özelliklerini bir üst seviyeye taşıyacak.

FIFA 18 Nintendo Switch sürümü

Üç amaçlı olarak piyasaya çıkan yeni Nintendo oyun konsolu Switch’te de FIFA 18 yer alacak. Her ne kadar şu an ayrıntıları fazla bilmesek de, en büyük tartışma oyunun Nintendo Switch’te nasıl gözükeceği, başarılı olup olmayacağı.

Özellikle FIFA 15’in Wii U sürümünün başarısız olduğu düşünülürse, oyuncularda birtakım endişeler doğuyor.

FIFA 18 FUT (nam-ı diğer FIFA Ultimate Team)

FIFA serisinin son yıllardaki en büyük kozu Ultimate Team modu oldu ve tabii ki yeni oyunda da bazı değişikliklerle bekleniyor. Buna rağmen temel sistem üzerinde fazla değişiklik olmayacağını tahmin edebiliriz.

FIFA 18 The Journey

FIFA 17’yle birlikte seriye ilk defa bir hikâye modu eklenmişti ve Alex Hunter’ın macerasına tanık olmuştuk. Oyuncular, mod için farklı beklentilere girip fikir sunsalar da, şu anlık The Journey modu için de bilgilerimiz kısıtlı.

FIFA 18, muhtemelen (neredeyse kesin olarak diyelim) Eylül 2017 sonunda satışa çıkacak ve PC ile konsollarda yerini alacak.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Doğukan Konur {Doğukan Konur}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir