Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 176 0

FIFA 18 İncelemesi

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

FIFA 18 İncelemesi

EA Sports tarafından 1993’ten bu yana yıllık olarak çıkarttığı FIFA’nın son versiyonu FIFA 2018 merakla bekleniyor. Eğer erteleme olmazsa 29 Eylül 2017’de piyasaya sunulacak olan oyunun tanıtım videosu yayınlandı. Kapak fotoğrafında ise şimdiye kadar hiçbir FIFA kapağında yer almayan Cristiano Ronaldo yer alacak.

FIFA 18 İlk İzlenimler

Efsane futbolculara da önem veren FIFA 18 Brezilyalı Ronaldo’ya da efsane kartlar kategorisinde yer verecek. Ayrıca efsane kartlar kısmında dünya futbolunda önemli yere sahip birçok futbolcu yer alacak. EA Sports, ön sipariş verenlerin %10 indirim kazanacağını, oyuna 3 gün erken erişeceğini, 40 jumbo Premium altın paketine, HT Kiralık oyuncu paketine, 5 maç Cristiano Ronaldo kiralama paketine, 8 özel sürüm Fut forması paketine sahip olacağını açıkladı.

FIFA 18 Türkçe Spiker Yine Yok

FIFA’nın en büyük pazarlarından biri Türkiye fakat Türk kullanıcılar Türkçe spiker olmadığı için hayal kırıklığına uğradı. Fakat bilgisayar sürümünde kullanıcılar yama ile spiker yükleyebiliyorlar. FIFA 2016 ile kıyasladığımızda arada grafik olarak büyük farklılıklar gözümüze çarpıyor. Saha renginden statların koltuk renklerine kadar önem veren EA Sports bu konuda oldukça iddialı.

FIFA 18 Ultimate Team

 FIFA 18 Ultimate team kısmında büyük değişiklikler göze çarpıyor. Oyunun daha çarpıcı ve rekabetçi bir şekilde oynanması için çalışmalara başlayan firma, dedicated server sistemine geçebilir. Eğer bu sisteme geçilirse sunucular daha kolay açılacak ve online oynanırken donmalar ve kasmalar olmayacak. EA Sports CEO’su Andrew Wilson oyunun hikaye bölümü hakkında açıklamalarda bulundu. Hikaye moduyla birlikte oyunun daha sürükleyici ve akıcı bir hal alacağını yaptığı toplantıda belirtti. FIFA 17 tanıtımında büyük değişikliklere imza atan firma büyük eleştirilerin hedefi olmuştu. Bu nedenle tekrar eleştirilerin hedefi olmak istemeyen Wilson, büyük değişiklikler yerine üzerinde konuşulan sorunları ele alarak oyunda güncellemeler yaptı.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.