Reklam Alanı
Nokia 0

Fiyat Performans Canavarı Nokia 2 Sızdırıldı!

Fiyat Performans Canavarı Nokia 2 Sızdırıldı!

Nokia’nın efsane geri dönüşü herkesi sevindirirken arka arkaya meydana gelen gelişimler de şaşırtmaya devam ediyor. Bu yıl sonuna kadar tanıtım organizasyonunun başlaması planlanan Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 8 için büyük sızıntılar ortaya atıldı. Bugün sabah saatlerinde ortaya çıkan bilgilere göre Nokia tamamen giriş seviyesinde olacak olan ürünü Nokia 2 ile piyasalardaki tahtını geri almaya çalışacak. Sızan görüntüler ile ilgili tahmin önerilerinde yer aldığı haberlerde yeni model cihazların tam bir performans canavarı olacakları ve fiyatların tahmin edilmediği bir bütçede olacakları dile getirildi.

Nokia 2 modeli kısmi olarak Nokia 3 modeline benzerlik gösterdiğini, ekran boyutu olarak 5 inç büyüklüğüne sahip olacağını görmekteyiz. İşlemci olarak cihazın MediaTek ve Snapdragon kullanacağı da söylentiler arasındaki yerini almıştır. Görüntü kalitesi olarak 720×1280 çözünürlüğü kullanacak olan cihazın kısmi olarak görüntüsü Lumia 620 cihazına benzediğini söyleyebiliriz. Henüz sızıntı aşamasında olan bu bilgilerin resmi olarak tanıtılma süreci bu yıl sonuna kadar meydana geleceği ifade edilmekte. Öte yandan Nokia 2 cihazının fiyat performans cihazı olduğundan bahsetmiştik. Sahip olduğu özelliklere karşın fiyatı oldukça güzel görünüyor.

Nokia 2 cihazının piyasa çıkış tarihinin 2018 yılı ilk aylarında olacağını belirten kişiler, cihazın fiyatını ise 600 TL’den başlayacağını belirtmekteler. Bu fiyatı ile 3310 modelinden sonraki en ucuz telefon olma özelliği taşıması Nokia 2 cihazına olan ilginin artmasına da neden olmakta. Yakın bir zamanda gerçekleşecek olan tanıtımlarda cihazın en net özelliklrini görebileceğimizi belirtmek istiyoruz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.