Reklam Alanı
Oyun 0

Football Manager 2017 Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Sega Games’in sevilen futbol simülasyonu Football Manager serisinin son oyunu, denemek isteyenler için kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Yaklaşık olarak 6 ay önce çıkış yapan oyunu henüz oynamayanlar için bir güzellik yapan Sega, uyguladığı bu politikayla FM 2017‘nin satışlarını arttırmayı planlıyor.

Serinin bütün oyunlarını oynayan oyuncuların ortak düşüncesi oyunun fazla monoton olması. Özellikle yıllar ilerledikçe kendini daha net göstermeyi başaran bu monotonluğu kırmak için farklı uygulamalar geliştirilebilir. Örneğin Fifa Manager serilerinde para biriktirip, araba, ev, lüks eşyalar alabiliyorduk. Ayrıca evlenme, boşanma, çocuk yapma gibi gerçek hayatı da içine alan güzel içerikler de vardı. Football Manager için de bu şekilde bir içerik geliştirilebilir ama Sega bu duruma pek yaklaşmıyor gibi görünüyor.

Football Manager 2017’yi 24 Mart-26 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 3 GB’lık bir indirme boyutu olan oyunu denememek için hiçbir sebep bulunmuyor. Football Manager 2017’yi 3 gün boyunca ücretsiz oynamak için yapmanız gereken tek şey Steam sayfasından oyunu indirmek olacak.

 

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.