Reklam Alanı
Oyun 0

For Honor için Yeni Videolar Yayınlandı

Ubisoft tarafından geliştirilen For Honor için iki yeni video yayına alındı. 3. tekil şahıs aksiyon ve savaş oyunu olan For Honor, hem hikaye hemde çoklu oyuncu modu ile oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyor. 24 Şubat 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak olan oyunu ön sipariş ile satın alabilirsiniz.

Oyunda üç farklı türdeki savaşçıların muhteşem savaşına konuk oluyoruz. Şövalyelerin, samurayların ve Vikingler’in yer aldığı For Honor’ın savaş mekanikleri yayınlanan videolarla oyunculara gösterilmişti. Şuana kadar geliştirilen savaş oyunlarda açık ara önde görünen For Honor‘ın çıkış tarihi heyecanla bekleniyor.

AnvilNext grafik motoru ile geliştirilen oyunun grafikleri ve ses efektleri oyuncuları fazlasıyla tatmin edecekmiş gibi görünüyor. Ama For Honor’ın oyuncuları bu kadar heyecanlandırmasının asıl sebebi, çoklu oyuncu arenasında yapılacak olan muhteşem savaşlar. Ortaçağ savaş ekipmanlarının yer aldığı çoklu oyuncu arenası, oyuncuların, uzun zamandır hayalini kurduğu bir oyun türü.

Oyunun yayınlanan yeni videoların Vikingler ve Şövalyeler tanıtılıyor. Yayınlanan tanıtım videolarını aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.