Reklam Alanı
Oyun 1

For Honor’ın Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından PC, Xbox One ve Playstation 4 için yayınlanacak olan For Honor’ın kapalı beta tarihi resmi bir duyuru ile açıklandı. Çok yakın zamanda başlayacak olan kapalı beta için kayıt yaptırmayı unutmayın.

Orta çağ savaş oyunu olan For Honor‘ın savaş dinamikleri şuana kadar geliştirilen oyunlar içinde en iyisi olabilir. Yayınlanan tanıtım ve oynanış videolarında oyunun savaş dinamikleri, oyuncu mekanikleri ön plana çıkıyor. Gerçekçi ses efektleri ve oynanabilirliği sayesinde oyunculara çoklu arenada savaşma fırsatı sunuyor. Oyunda 3 farklı savaşçı grubu bulunuyor. Bunlar Samuraylar, Vikingler ve Şövalyeler. Bu 3 farklı savaşçı grupları da kendi içlerinde farklı yetenek ve beceriler sahip kahramanlara ayrılıyor. Yani oyunda birbirinden benzersiz birçok savaşçı olacak.

Oyunun kapalı beta testleri ocak ayında başlıyor. Şuan kayıt yapan kullanıcılar arasından sadece şanslı olanlar bu testlere katılabilecek. Beta testine kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsin. Beta kaydını yaptıktan sonra kayıtlı e-posta adresine beta testlerinin sonucu gönderilecek.

For Honor kapalı beta testi için kayıt linki: www.forhonorgame.com/war

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“For Honor’ın Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu” üzerine 1 yorum

  1. Skyrim dedi ki:

    Sonu elder scrolls gibi olmasında.. neler olduğunu bilirsiniz belki,oyunu şişirip pazarlamaya çalışılar. 160 küsür tl+ her ay yüksek tutar oynama parası istediler. Oyun açıldıktan hemen sonra millet şoka uğradı resmen. Oynanabilirlik 0,grafik 0,hikaye 0..ama son zamanlarda düzeliyor galiba,steam yorumlarında iyileşme var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.