Reklam Alanı
Teknolojice - Galaxy Note 5 Güncellemesi
Samsung 1

Galaxy Note 5 için Güncelleme Yayınlandı

Samsung, Galaxy Note 5 için bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme bildirimini gören kullanıcılar oldukça heyecanlandılar. Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin yayınlandığı düşünen kullanıcılar daha sonra acı gerçekle yüzleşti.

Android 6.0 Marshmallow’un güncellemesinin büyük markaların amiral gemilerine gelmemiş olması kullanıcıları üzmeye devam ediyor. Ne Samsung nede LG bu konuda somut bir adım atmış değil. Zaten LG G Flex 2‘nin Android 6.0 güncellemesini almayacak olması oldukça üzücü bir durum diyebiliriz.

Samsung tarafından yayınlanan güncellemenin sürüm değil, sadece kararlılık güncellemesi olduğu anlaşıldı. Galaxy Note 5 kullanıcılarına bildirim olarak gelen güncellemenin detayları az çok belli oldu. Güncellemenin sadece performans ve güvenlikle alakalı olduğu açıklandı. Eğer akıllı telefonunuzun otomatik güncellemeleri kapalı ise manuel olarak güncelleme bildirimini alabilirsiniz. Veya otomatik güncellemeleri al seçeneği aktif ederek bu güncellemeleri görebilirsiniz. Güncelleme yaklaşık olarak 82 MB.

Bu güncelleme paketinden sonra Android 6.0 güncellemesini görebilmeyi umuyoruz. Çok yakın bir zamanda Galaxy Note 5 kullanıcıları için Android 6.0 güncellemesi gelecek gibi. Umarım Samsung bir ters köşe yapmaz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Galaxy Note 5 için Güncelleme Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. Azize dedi ki:

    Samsung kullanmadim hic ama ne kadar dogru bilemem, her yeni guncelleme telefonlarini biraz daha kastiriyormus…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.