Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Galaxy S8 Tanıtıldı! İşte Tüm Detaylar!

Galaxy S8 Tanıtıldı! İşte Tüm Detaylar!

Samsung, üzerinde oldukça geniş konuşmaların yer aldığı birçok olumlu ve olumsuz yorumun yapıldığı son amiral gemisi S8’in tanıtımını sonunda gerçekleştirdi. Tahminlerin yine doğruluğunu görerek tasarım ı konusunda kullanıcıları şaşırtacak olan akıllı telefon Exynos 8895 işlemci gücü ile uygulamalara adeta meydan okuyor. 5.8 inç ekran büyüklüğüne sahip olan S8, Android sistemin son güncellemesi ile satışa sunulacak.

Kamera konusunda uzun zamandır çalışma yürüten Samsung, sistemsel gelişmeleri ilk olarak S8 üzerinde deneyecek gibi görünüyor. 12 MP arka kameraya sahip olan telefon görüntü kalitesi bakımından adeta fotoğraf makineleri ile yarışacak gibi görünüyor. Ön kamerada uygulanacak olan çift kamera desteği S8’in satışlarının artmasına büyük oranda katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Depolama alanı konusunda oldukça şaşırtıcı bir seçenek ile satışa sunulan amiral gemi, satış listeleri içerisinde 32 GB modelini tamamen çıkartarak 64 ve 128 GB gibi seçenekler ile satışa sunulacak. RAM konusunda halen bir gelişme sağlayamayan Samsung, S8 modelinde de 4 GB RAM seçeneği ile sunulacak olması cihazın üstün özelliklerinin yanında biraz hafif kalmış gibi görünüyor.

Batarya konusunda esnek davranmayarak 3000 mAh batarya seçeneği yine S8’in bir diğer dezavantajı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tanıtım organizasyonunun ardından satışları kısa sürede başlaması planlanan ürünün Türkiye satış fiyatının ise 4,000 TL üzerinde olacağı tahmin ediliyor. Yakın bir zamanda resmi fiyatların belirlenmesi durumunda ülkemizdeki satış rakamlarının ne kadar olacağını sizler kadar bizlerde merak ediyoruz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.