Reklam Alanı
Samsung 2

Galaxy S8’in RAM Miktarı Belli Oldu!

Galaxy S8’in RAM Miktarı Belli Oldu!

Samsung, uzun zamandır sessizliğini koruyarak yeni amiral gemisi hakkında tüm merak edilenleri açıklamaktan ziyade gelişimler ile ilgilenmeyi tercih etti. Note 7 skandalları ardından büyük zarar ederek satışları durdurmuş, satılan telefonları ise ücretlerini ödeyerek geri toplatmıştır. Tamamen özel bir ekip ile tüm parçaları dikkat edilerek geliştirilen S8 ile ilgili resmi olmayan kaynaklardan sağlam açıklamaların gündeme bomba gibi düşen etkileri göze çarpmaktadır.

Note 7 ardından oldukça dikkatli çalışma faaliyetlerinde bulunarak mümkün olduğunca iyi bir kullanım deneyimi oluşturmaya çalışan Samsung, ilk üretimlerinin ardından duyurusu 29 Mart, satışa çıkacağı tarih ise 3 Nisan olarak tahmin edilmektedir. İlk olarak Çin’de satışa sunulacak cihazlara ait görüntüler, twitter içerisinde büyük bir kitleye sahip “mmdj_china” tarafından paylaşılmıştır. Bu kişi, daha öncesinde birçok Samsung marka akıllı cihazların birebir paylaşımlarında bulunarak öncesinde bilgi sahibi olduğunu kanıtlamıştır.

Gelen görseller sonucunda S8’in minimum 64 GB, maksimum ise 128 GB hafıza desteğinin olacağını, RAM konusunda ise şirketin biraz bonkör davranarak 6 GB’lik bir kota ayırdığını görmekteyiz. Bu bilgiler doğrultusunda Samsung’un oldukça başarılı bir amiral gemiye imza atacağını söyleyebiliriz. Henüz Samsung cephesinden kesinleşen bir açıklamanın olmadığını belirterek üretimlerde farklı özelliklerinde yer alabileceğini söyleyebiliriz. Çin pazarı için üretilen S8 modellerinin Avrupa içerisinde aynı özellikler ile satılıp satılmayacağı, Avrupa için ayrı bir S8 üretilip üretilmeyeceğini yine 29 martta yapılacak tanıtım organizasyonu ile öğrenebileceğimizi belirtmek istiyoruz. S8 ile ilgili tüm güncellemeler, yine platformumuz aracılığı ile anlık olarak okuyucularımızla paylaşılacaktır.

{phantaso}

“Galaxy S8’in RAM Miktarı Belli Oldu!” üzerine 2 yorum

  1. Serhat dedi ki:

    Note 7 den sonra sağlam bir telefon olacağı kesin 🙂 Ram i de oldukça iyi, seçeneklerime ekledim

  2. Mehmet dedi ki:

    Samsung, ne kadar da kendini toplarlamaya çalışsa da büyük bir itibar kaybettiği açıkça ortada. S8 ile inşallah bu itibarı geri toplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.