Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung 0

Galaxy S8’in Satış Rakamları Açıklandı!

Galaxy S8’in Satış Rakamları Açıklandı!

Son zamanların en etkili ürünleri arsında gösterilen Samsung Galaxy S8 ve S8+ satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Firmanın son ürünü ve en güvendiği amiral gemiler olması satışlara yansımış durumda. Global pazarda giderek artan satışları merak eden analistler ilk bilgilere ulaşmış durumda. Şirketin ilk hedefi olan 5 Milyon barajı geçtiğimiz günlerde kırılarak üst seviyelere doğru ilerliyor.

Resmi satışları 21 Nisanda başlayan Galaxy S8 ve S8 Plus Modeli birçok ülkede tercihlerin ilk sırasında yer almaya başladı. Bu durumun meydana gelmesinde iPhone 8’de meydana gelen aksamaların da neden olduğunu düşünürsek kullanıcılar tercihlerini giderek Samsung’un amiral gemilerine yöneltmiş durumda. Satışların modeller üzerindeki etkisini de araştıran kişiler, S8 Plus modelinin bir miktar da olsa önde olduğunu dile getirdi. Fiyat farkının olmasına karşın sunulan hizmet ve telefonun kalitesi birçok kişiyi etki altına almış gibi görünüyor.

Toplam satış hacminin 5 Milyon üzerinde olması şu an için bir başarı olarak gösterilmekte. Bu rakamların Samsung cephesi tarafından bir anlam ifade etmediği, henüz cihazın birçok ülkede satışa çıkmamış olması tam olarak tahmin yapılamamasına neden olmakta. Bu ay sonunda başta Çin olmak üzere satışta bulunan ülke sayısını 120’ye çıkarak olan Samsung, yıl sonuna kadar en az 75 milyon gibi bir satış rakamı beklediğini ifade etmiştir. Android sisteminin en güçlü telefonu olması birçok kişinin tercihlerinin değişmesine neden olmuştur.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.