Reklam Alanı
Samsung 4

Galaxy Tab A 2016 Tableti Özellikleri

Günümüzün en yaygın teknoloji şirketlerinden birisi olan Samsung’un yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab A 2016′nın duyurusu gerçekleştirdiği bilgisine ulaşıldı. Samsung tarafından yapılan duyuru kapsamında cihazda ne gibi özellikler olduğu öğrenildi;

SAMSUNG GALAXY TAB A 2016 ÖZELLİKLERİ

Elimize ulaşan verilere göre Samsung’un yeni tableti olan Samsung Galaxy Tab A’de 7 inch boyutunda ekran bulunmakta. Ekranın LCD olduğunu da hemen kaydedelim. Cihazda 1.3 ghz hızında çalışmakta olan 4 çekirdekli işlemcinin yer aldığını belirtelim.

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy Tab A 2016 tabletinde 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı yer almakta. Tabletin alanını isterseniz harici bir kart ile 128 GB’a kadar arttırabiliyorsunuz.

ANDROİD N DESTEKLEYECEK !

Bilindiği üzre günümüzde Android N rüzgarı esiyor. Android Lolipop işletim sistemi ile karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy Tab A 2016 tablet modelinin aynı zamanda Android N sürümünü de destekleyeceği bilgisine ulaşıldı.

BATARYA ÖZELLİKLERİ

Ürün sahip olduğu 4000 mAh batarya ile dikkat çekecek.

Daha fazla tablet tanıtımı için tıklayınız

 

Emre Bey {Emre}

“Galaxy Tab A 2016 Tableti Özellikleri” üzerine 4 yorum

 1. Ongun dedi ki:

  Samsung Galaxy Tab A ülkemize gelir gelmez, alacam. Çakma ürünlerden artık bıktım, illallah ettim. Samsung Galaxy Tab`ın özellikleride çok iyi, bataryası özellikle şarj artık çok kullanışlı.

 2. Atakan dedi ki:

  Ben işlemciyi ve RAM’i düşük buldum açıkcası umarı fiyatı uygun olur.

 3. Mehmet Can dedi ki:

  samsung tabletler ucuz mu birde 4.5 g uyumlu mu acaba? Sim kart takılıyorsa tabiki.

 4. Nesrin dedi ki:

  Samsung tabletler genelde ucuz oluyor fakat özellikleri gerçekten güzel ve alınabilir bir düzeyde. Tablet ihtiyacımı gidermek için bu modeli deneyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.