Reklam Alanı
Oyun 0

Gears of War 4’ün Açık Betası Başladı

The Coalition tarafından geliştirilen, üçüncü tekil şahıs aksiyon oyunu olan Gears of War 4’ün açık betası başladı. Oyunun dağıtımını ise Microsoft yapacak. Uzun süredir Xbox One oyuncularının beklediği bir oyun olan Gears of War 4’ün betasının indirme boyutu da belli oldu.

Sadece Xbox One oyun konsolu geliştirilen Gears of War 4‘ün bir platform oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox One’a gelecek olan oyunu diğer platformlarda göremeyeceğiz. Belki ilerleyen tarihlerde PC için geliştirilebilir ama Playstation 4 oyun konsoluna gelmeyeceğini kesin olarak söyleyebiliriz.

Muhteşem grafikleri ile oyuncuların beğenisi kazanmayı başaran Gears of War serisinin yeni oyununu merakla bekleyen büyük bir kitle bulunuyor. Yaklaşık olarak 5 günlük bir açık beta süresi bulunan oyunu denemek için acele etmeniz gerekiyor. 1 Mayıs’ta bitecek olan açık betanın boyutunun oldukça az olması bir hayli oyuncuları sevindirdi . 7 GB gibi çok küçük bir boyuta sahip olan oyunu çok kısa zamanda elde edebilirsiniz.

2013 yılında geliştirilmeye başlanan oyunun çıkış tarihi ise 11 Ekim 2016 olarak belirtildi.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.