Reklam Alanı
Haberler 0

Geleceğin Modası LED Kirpik!

Geleceğin Modası LED Kirpik!

İnsanların dış görünüşlerine verdiği önem her geçen gün yeni bir teknolojinin doğmasına olanak sağlamakta. Günden güne moda kavramı içerisinde hayat bulan bazı icatlar arasında bir yeni üye daha katılıyor. Giyilebilir teknolojinin gelişmesi ile aydınlatmalı ya da LED ışık teknolojisi ile kıyafet üretiminin yapıldığı daha önce binlerce kez duyuruldu. Bu sefer meydana gelen durum ise oldukça farklı görünüyor. Geleceğin modası içerisinde yer alacak olan LED Kirpikler erkek ve kadınların görünümlerini büyük oranda etkileyecek.

Teknolojinin bizlere sunduğu ilginç girişimlerden birisi olarak gösterilen LED Kirpiklerin tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Herhangi bir operasyona gerek duyulmadan normal bir şekilde takılıp çıkartılabilen kirpikler, 3.3 volt gibi bir enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Sürekli kullanım durumunda 4 saatlik bir ışık gösterimi sunan kirpikler şimdiden geleceğin modası olarak gösterilmekte. Birçok kişi için saçmalıktan öte olmayan bu girişim giyilebilir teknolojinin gelişebilmesi için önemli bir gelişme olarak gösteriliyor. Tanıtım organizasyonu sırasında LED Kirpiklerin birçok renk seçeceği sunduğu ve kullanımı sırasında herhangi bir ısınma sorunu gibi riskli sorunlarının bulunmadığı ifade edilmekte.

Şu an için tasarımın nasıl şekilleneceği ya da MOD seçeneklerin olup olmayacağı merak edilmekte. Piyasalara ne zaman giriş yapacağı ya da ürünlerin kaç paradan satışa sunulacağı dahi bilinmemekte. Şimdiden birçok kadın tarafından ilgi ile çıkış tarihinin beklenmesi ürünlere olan ilginin boyutu hakkında bilgi vermekte

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.