Reklam Alanı
General Mobile 1

General Mobile 5 Plus Çıkış Tarihi Belirlendi

Akıllı telefon şirketleri arasındaki ezeli rekabet devam ederken bir zamanlar piyasaya sürdüğü Discovery telefonla çok konuşulan, fiyat – peformans alanında sunduğu Discovery telefon ile piyasada fark yaratan General Mobile, şimdi de General Mobile 5 Plus isimli akıllı telefonu ile tekrar piyasada devrim yaşatma peşinde ! Farklı Discovery versiyonları ile da karşımıza çıkan ünlü şirket General Mobile’ın yeni akıllı telefonu General Mobile 5 Plus’ın çıkış tarihi netlik kazandı.

İKİ HAFTA SONRA ÇIKIYOR !

Elimize ulaşan verilere göre General Mobile 5 Plus‘ın çıkmasına 1 aydan bile az bir süre kaldı ! Açıklanan bilgilere göre General Mobile’ın yeni telefonu General Mobile 5 Plus , Nisan ayının üçüncü haftasında raflarda yerini alacak. General Mobile 5 Plus anlaşmalı satış noktalarından kullanıcıları ile buluşacak.

İDDİALI ÖZELLİKLERE SAHİP

General Mobile eğer General Mobile 5 Plus cihazını da bir fiyat-performans ürünü şeklinde piyasaya sokmayı başarırsa çok büyük karlar elde edebilir. Çünkü cihazda 3 GB RAM, Snapdragon 617 işlemci, full HD çözünürlüklü 5.5 inch ekran gibi iddialı özellikler yer almakta.

GENERAL MOBİLE ŞİRKETİ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“General Mobile 5 Plus Çıkış Tarihi Belirlendi” üzerine 1 yorum

  1. göksel dedi ki:

    Google ile her zaman en güncel Android versiyonunu kullanma ayrıcalığını size sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.