Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

General Mobile Discovery Air!

General Mobile yeni akıllı telefonu Discovery Air’i tanıttı. Türk markası olarak piyasada yerini alan teknoloji firması General Mobile, 2015’teki ilk akıllı telefonu olan Discovery Air’ı tanıttı.

 General Mobile Discovery Air!2

Rakiplerine Göre Daha Uygun Yarı Yarıya Fiyat ile

Daha önce piyasaya sunduğu ucuz telefonlarla kullanıcılara alternatif oluşturan General Mobile’ın yeni telefonu da oldukça hesaplı bir fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Discovery Air, 2 Şubat’tan itibaren 799 liradan satışa sunuldu  GSM operatörleri tarafından da satılması beklenen Discovery Air, yüksek fiyatlı rakiplerine karşı kullanıcılar için hesaplı bir alternatif olacak.

 

 

 General Mobile Discovery Air!

General Mobile Discovery Air Teknik Özellikleri

Discovery Air’ın teknik özelliklerine bakıldığında 1.7GHz işlemcisi, 4.8 inç HD AMOLED ekran gözüküyor. Discovery Air’da 8MP arka ve 5MP ön kamera bulunuyor. Android 4.4.2 KitKat arayüzüyle satışa çıkacak telefona kısa sürede Android 5.0 Lollipop güncellemesinin de geleceği öğrenildi. Cihazda ayrıca 2050 mAh gücünde bir batarya bulunurken, 16 GB da hafıza bulunuyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.