Reklam Alanı
Oyun 0

Ghost Recon Wildlands Resmi Olarak Çıkış Yaptı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 8 Mart 2017 tarihinde tüm dünyada yayınlanan Ghost Recon Wildlands, oynayanları büyülemeyi başardı. Serinin devamı niteliğinde olan oyuna ilgi oldukça fazla. Devasa bir açık dünya haritasına sahip olan Ghost Recon Wildlands‘ın hikayesi de bir o kadar derin ve anlamlı.

Daha önce kapalı betaya giren oyunu oynayanlar, başarılı bulduklarını dile getirmişti. O tarihten beri eksiklikleri gidermeye çalışan Ubisoft, oyunu söz verdiği tarihe yani 8 Mart 2017’ye yetiştirmeyi başardı. Olağanüstü grafiklere ve oynanış mekaniklerine sahip olan oyunun görev düzeni ise oldukça özgün. Uyuşturucu kartelleri tarafından ele geçirilen bölgeleri teker teker yok ederek en büyük kartele ulaşmaya çalışıyoruz. Ülke yönetimini tamamen ele geçiren bu kartelleri Amerika destekli ajanlar olarak yok etmek, asıl hedefimiz.

Oyunda kendi altımıza bulunan ekibi kontrol edebiliyor, silahlarını ve ekipmanlarını geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyundaki silahları tamamen istediğimiz şekilde değiştirme imkanımızda bulunuyor. Oyun inceleme siteleri de oyunla ilgili ilk puanlarını vermiş bulunuyor. Beklenenden daha yüksek puanlar alan oyunun 2017‘ye damga vuracağını söyleyebiliriz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.