Reklam Alanı
Teknoloji 1

Google Chrome Rekora Doymuyor !

Ünlü internet tarayıcısı Google Chrome yeni bir rekor daha kırdı. Google Chrome mobil internet tarayıcısının kullanım oranlarında inanılmaz artış…

Bilindiği üzere akıllı telefonlar henüz popülerleşmeden hemen öncesinde bile web tarayıcısı alanında çok büyük bir rekabet söz konusuydu. PC platformunda Mozilla Firefox, İnternet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari arasında büyük bir rekabet vardı. Akıllı telefonların piyasada popülerleşmesi ile beraber artık akıllı telefonlarda mobil tarayıcı uygulamaları son derece yaygınlaştı ve bu büyük rekabet akıllı telefon işletim sistemlerine de yansıdı. Ancak elimize ulaşan bilgiye göre Android’de Google Chrome liderliği açık ara koruyor.

CHROME KULLANIM ORANLARINDA YENİ REKOR 

Google Chrome mobil tarayıcı uygulaması kullanım oranları ciddi bir biçimde arttı. Elimize ulaşan bilgiye göre Google Chrome mobil uygulamasını dünya üzerinde aylık 1 milyardan fazla kişi kullanıyor. Bu inanılmaz bir rekoru işaret ediyor. Elimize ulaşan verilereg öre Android kullanıcılarının çoğu Google Chrome mobil tarayıcısını aktif olarak kullanmakta.

TEKNOLOJİ GÜNDEMİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Google Chrome Rekora Doymuyor !” üzerine 1 yorum

  1. feza dedi ki:

    cep telefonlarının google crome uygunluğu bu patlamayı getirdi diyebiliriz.daha da ileri gideceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.