Reklam Alanı
Teknoloji 3

Google’da Bu Hafta En Çok Araştırılan Konular

Dünya üzerindeki en yaygın arama motoru Google’da bu hafta en çok hangi hususlar araştırıldı?

23 NİSAN

Elimize ulaşan bilgiye göre bu hafta 23 Nisan’ı da içinde barındıran bir hafta olması sebebiyle Google’da en çok aratılan konulardan birisi 23 Nisan oldu.

Lea May

Lea May , Meksikalı bir polis . Polisin ülkemizde bu kadar aratılmasının sebebi ise polis aracının içerisinde, polis üniforması ile vermiş olduğu çıplak poz.

Çağla Büyükakçay

Çağla Büyükakçay tenis alanında ödül alan sporcularımızdan birisi. Çağla, inanılmaz başarısı sayesinde bu hafta Türkiye’de en fazla aratılan konulardan birisi.

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar dizisinde ünlü bir polisin vurulması hususu çok yankı buldu. Arka Sokaklar ile ilgili yapılan aramalar bu hafta inanılmaz yoğundu.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Google’da bu hafta aratılan konulardan en ilginci de bu oldu; Elimize ulaşan verilere göre ülkemizde bu hafta inanılmaz sayıda vatandaş ‘Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek’ şeklinde arama yaptı. Yapılan bu araştırma siyasetçiler tarafından bazı tartışmaların başlatılmasına da sebep olacağa benziyor.

DAHA FAZLA İLGİNÇ HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Google’da Bu Hafta En Çok Araştırılan Konular” üzerine 3 yorum

  1. nazike dedi ki:

    google da genel olarak günlük olaylar ile ilgili aramalar yapılıyor mesela 23 nisan gibi diyebiliriz. her zaman değişiyor tabi

  2. Sosyality dedi ki:

    Gerçekten merak ediyordum google’da bu hafta için neler arandı diye yararlı bir bilgi olmuş teşekkürler.

  3. Hakan dedi ki:

    Arka sokaklar dizi uzun zamandır izleniyor ve çok seviliyor eski bölümleri verilmesine rağmen bir çok kişi yine de izlemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.