Reklam Alanı
Haberler 0

Google’dan 10.000 Dolar Ödüllü Yarışma!

Google’dan 10.000 Dolar Ödüllü Yarışma!

Google, son zamanların sıra dışı bir olayına imza atarak yazılım alanını canlandırmaya, bu alanda meydana gelen değişimleri yakından takip edebilmek amacı ile büyük bir yarışma düzenlemeye devam ediyor. Yarışma detaylarını paylaşan yetkililer, Google Asistan veya Google Home için Yazılım ya da Uygulama geliştiren kişiler arasından seçilecek bir kişiye 10,000 Dolar gibi bir ödül verilecek. Kendi ekiplerinden ziyade yeni fikirlerde kazanmak isteyen şirket özellikle Google Asistan üzerine geliştiren uygulamaların büyük bir bölümüne ödül dağıtılacağını dile getirdi.

Belirtilen ödül sadece Uygulaması en iyi olan kişi ya da kişilere verileceğini belirtmiştir. Alternatif olarak 20 farklı kategoride ödüllerin dağıtılacağı ve katılımcı her birine kişisel ayrı hediyelerin verileceği dile getirildi. Ödüller ve hediyeler hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan Google, bu etkinliği ile kesenin ağzını bayağı açmış durumda. Yarışmaya katılmak isteyen kişiler öncelikle Google Asistan için uygulama geliştirmeli ve bu çalışmayı en geç 31 Ağustos tarihine kadar yetkililere ulaştırmaları gerekildiği dile getirilmekte.

Yarışma sadece uygulama geliştirme ile ilgili olmayıp ses ve görüntü alanında yapılması düşünülen iyileştirmeleri de kapsamaktadır. 15 Farklı kategoride yarışmaya katılabilecek kişiler her alanda paylaşılacak 20 farklı ödülden dilediklerine kavuşabilecek. Resmi blog sayfasından yapılan duyuruda tüm ayrıntılara ulaşabilir, hangi alanda yarışmaya katılanabileceği tüm ayrıntıları ile paylaşılmakta. Yarışma sonuçlarının ne zaman açıklanacağı gibi önemli ayrıntılar şu an için dile getirilmemiş durumda.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.