Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 48 0

Grand Theft Auto VI Ne Zaman Çıkacak

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

GRAND THEFT AUTO VI

GTA serisinin sonuncusu olabileceği düşünülen GTA VI hakkında kafalarda gezen birçok soru işareti mevcut Gta VI Ne Zaman Çıkacak? Nerede geçecek? Grafikleri nasıl olacak vs. amaçlara göre sorular değişir. Tabi ki de öncelikle oyun konsolları için çıkacak. Rockstar GTA serisi, aksiyon-macera, açık dünya, suç ve rol yapma oyunlarının en popüler serilerinden biridir. Rockstar North yalnızca Grand Theft Auto ile sınırlı değil, yalnızca GTA serisi. Rockstar 5. Grand Theft Auto sürümünden sonra büyük bir başarıya ulaştı. Bu sayede şimdi GTA serisinin tüm zorlu taraftarları GTA 6’da yeni bir macera ve heyecan bekliyorlar. Haklı olarak tabi.

Lafı fazla uzatıp sizi de sıkmadan kafanızdaki genel soruları edindiğimiz bilgiler neticesinde cevaplamaya başlayalım.

GTA VI Ne Zaman Çıkacak

GTA VI ne zaman çıkacak buna GTA’nın diğer serilerinden yola çıkmaya çalışırsak;

Grand Theft Auto Kronolojisi

Grand Theft Auto1997
Grand Theft Auto II1999
Grand Theft Auto III2001
Grand Theft Auto IV2008
Grand Theft Auto V2013
Grand Theft Auto VI?

 

İlk seri ile ikinci seri arasında 2 sene bir sonraki seride ise düzeni bozmayıp yine 2 sene arayla çıkaran Rockstar GTA 4 ü 7 sene sonra çıkartmıştır tabi ilk iki seriden sonra yapılan büyük değişikliği herkes fark etmiştir kuş bakışı bir dünyadan üç boyutlu bir dünyaya dönmüş e haliyle biraz uğraştırıcı oluyor. Günümüzdeki 5. Serisini ise 5 sene sonra çıkarmıştır. Yani aşağı yukarı bir tahmin yürütecek olursak GTA 6’nın çıkış tarihi olarak 2018 ile 2020 arasında bir tarih verebiliriz. Tabi bunlar tahmini tarihler. Etrafta Haziran-Temmuz 2017 de piyasaya sürülecek dedikoduları var bunun yalan olduğunu belirtmek isterim çünkü Rockstar Games şu ana kadar öyle bir açıklama yapmadı ya da haberin doğruluğunu onaylamadı.

GTA VI Sistem Gereksinimleri

GTA VI Sistem gereksinimleri evet herkes için can sıkıcı noktaya geldik satıcılar konusunda da alıcılar konusunda da 5. Serisi için konuşmak gerekirse “abi geta beşi kaldırır mı /kaldırıyor mu? “ gibi cümleleri çok duymuştuk inşallah yeni seri dede gözümüzü korkutmaz, Her neyse konumuza dönelim.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Sistem: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2*
İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
RAM: 4GB
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
HDD: 65GB
Önerilen Sistem Gereksinimleri
Sistem: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
HDD: 65GB

GTA 6 ve VR Uyumluluk

Teknoloji gelişiyor sürekli değişimler yaşanıyor bence bu parçaya uyumlu hale gelmeleri lazım VR ile uyumlu olma olasılığı bence çok yüksek. GTA 6 Sanal Gerçeklik ile yükseltilecek anlamıyla artık oyuncuların bile oyunun kendisi bir parçası olabileceği anlamına gelir. Bu konsept dramatik fakat teknolojinin güncel senaryosu ve VR desteği ile Sony’nin PlayStation’u ile Grand Turismo’nun sanal gerçekliği tam olarak destekleyeceği duyurusu ile birlikte GTA 6’nın VR desteği ile birlikte geleceğine dair bazı kanıtlar sunuyor.

Yeni Şehirler
Yeni nesil konsollarda beklediğimiz bir başka özellik de, keşfedilen şehirlerden ayrılıp yeni bir şehre geçmek için harika bir fırsat sunması, yeni şehri keşfetmek harika bir macera ve heyecan olacak.

Daha Fazla Macera
Bir diğer ilginç şey, birleşik devletlerin başkanı ya da herhangi bir siyasi parti liderinin ya da bazı yabancılar şefinin başkanı gibi yeni meslekler eklenmesi. GTA hayranları, ekstra maceralı ve heyecanlı bir tecrübesi olan bazı yeni şehir ve yerleri görmek istiyorlar.

Ana Karakteri Özelleştirin
GTA taraftarları, oyunu oynamadan önce ana karakteri özelleştirmeyi çok isterler. Görünüş, görünüm ve bezlerin özelleştirilmesi büyük bir özellik olacaktır. Gerçi oyun modlayıcıları her şekilde iş üstünde durup oyuna yeni havalar katmaya devam edecekler bunu bilmeyen yoktur.

GTA 6 Nerede Geçecek

GTA 6’nın nerede geçeceği hakkında pek bir bilgi olmamasından ötürü hiçbir fikir yürütülemiyordu bir sızıntıya göre bütün dünya ya da birkaç şehir olarak düşünülüyor ama nerde ve nasıl geçeceğini görmek için beklemekten başka çare yok.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir