Reklam Alanı
Oyun 0

Gravity Rush 2’yi Çıkış Tarihinden Önce İndirebilirsiniz

Playstation 4 için geliştirilen aksiyon-rol yapma oyunu Gravity Rush 2, ön yüklemeye açıldı. Avrupa’da 18 Ocak’ta resmi olarak çıkış yapacak olan oyunu çıkış tarihinden önce indirebilirsiniz. SIE Japan Studio ve Project Siren tarafından geliştirilen Gravity Rush 2‘nin yayıncılığını ise Sony yapıyor.

Yer çekimini etkisiz kılarak istediğimiz gibi hareket etme fırsatı veren oyunda, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Dünyaya saldıran karanlık güçlere karşı vereceğimiz savaş, dünyanın kurtuluşu için son şans. Bu şansı iyi değerlendirmek gerekiyor. Oyunun ana hikayesi bu şekilde; özel güçleri olan bir karakteri, kötü ve karanlık güçlere karşı kullanarak dünyayı kurtarmak.

Oyun, serinin ilk oyununa göre daha da heyecan verici görünüyor. Gerek grafikler gerekse de oynanabilirlik üst düzeyde olmuş. Ayrıca karakter animasyonları da artık daha fazla tatmin ediyor. Oyuna eklenen yeni haritalar ve efektlerle birlikte bizleri, aksiyon dolu uzun bir dönem bekliyor.

Yapılan resmi açıklamaya göre oyunu çıkış tarihinden önce indirebiliriz. Ama sadece oyunu dijital olarak satın alanlar. Yani oyunu kutulu aldıysanız 18 Ocak‘a kadar beklemeniz gerekecek.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.