Reklam Alanı
Oyun 0

GTA 5 Türkçe Yama Hatası Çözümü

Şuan da dünyanın en iyi açık dünya oyunlarından biri olarak gösterilen GTA 5‘e ülkemizde de ilgi son derece yüksek. Çıkışının üzerinden oldukça uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen hala forumlarda GTA 5 ile ilgili çok fazla topic açılmakta. Bu topicler genelde bazı problemleri ifade etmekte. Forumlarda sıkça rastlanan bir hatanın çözümü konusunda bu yazımızda size yardımcı olacağız;

GTA 5 TÜRKÇE YAMA HATASI

Bu hatayı almanızın sebebi hangi yamayı kullanıyor olduğunuza ve yamayı doğru yükleyip yüklemediğinze göre değişkenlik gösterir. Eğer yamayı %100 doğru bir şekilde yüklediğinizden eminseniz ve buna rağmen yamayı yükledikten sonra oyun içinde bazı problemler yaşıyorsanız bunun sebebi çok büyük bir ihtimalle oyununuzun sürümü ile ilgilidir. GTA 5 için çıkarılan yamalar şuan da genelde 350.1 sürümü ve yukarısını desteklemekte. Eğer indirdiğiniz yamanın çalıştığı oyun sürümlerini kontrol etmediyseniz mutlaka kontrol etmenizi öneriyoruz.

OYUN SÜRÜMÜMÜ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Oyun sürümünüzü öğrenmek için GTA V oyununu çalıştırdığınız kısayola gelin ve sağ tık yapıp ‘Özellikler’ seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede ‘  Ayrıntılar ‘ sekmesine tıklayın. Karşınıza oyunun hangi sürümde olduğuna dair yazı gelecektir. Kolay gelsin.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.