Reklam Alanı
Android Oyunları 0

Haftanın Fırsatı: Colin McRae Rally

Haftanın Fırsatı: Colin McRae Rally

 

Eğer 2000’li yıllarda bilgisayarda araba yarışı oynadıysanız mutlaka Colin McRae Rally oynamışınızdır. Codemasters’ın 1998’dan beri ünlü İskoç asıllı Britanyalı ralli pilotu Colin McRae’nin adına geliştirdiği oyun dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda.

Google Play’ın Haftanın fırsatlarında karşımıza çıkan Colin McRae Rally kesinlikle 0,20 TL’lik fiyatı ve 184 MB’lık makul sayılabilecek boyutu ile kaçırmamanız gereken bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

Oynamayacak dahi olsanız telefonunuz bir köşesinde durmasının sakıncası olmayacak olan Colin McRae Rally harika oynanışı ve gerçekçi grafikleri ile PC ve Konsol oyunlarına taş çıkartacak güzelliği ile eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Lafı fazla uzatmadan sizleri oyundan görüntüler ile baş başa bırakırken video’ da Colin McRae Rally’nin grafiklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Colin McRae Rally (3) Colin McRae Rally

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.