Reklam Alanı
Teknoloji 0

Hamam Böceklerini Zihinle Kontrol Etmek !

İsrailli bir grup bilim adamı tarafından hamam böceklerini zihinle kontrol edebilmek amacıyla yeni bir çalışma yapıldı. Çalışmanın sonuç verdiği, hamam böceğinin düşünce gücüyle başarılı bir şekilde yönetilebildiği öğrenildi.

HAMAM BÖCEĞİNİ ZİHİNLERİYLE YÖNETTİLER !

İsrailli bilim adamları tarafından böcekler üzerinde yeni bir deney daha yapıldı. Yapılan bu deney hamam böceklerine çip yerleştirip onların zihinle yönetilip yönetilemeyeceğini kontrol etmek üzerineydi. Kontrol başarıyla sonuçlandı. Hamam böcekleri çip sayesinde zihinle kontrol edildi.

GİZLİLİK İHLALLERİNE NEDEN OLABİLİR

Günümüzde bilindiği üzere gizlilik ihlalleri nedeniyle elde edilen çoğu delil ,  delil niteliği taşımamakta ve suç teşkil etmekte. Bu durum her ne kadar asayişi sağlar gibi gözüksede İsrailli bilim adamları tarafından geliştirilen bu yeni yöntem bazı sorunlara neden olabilir. Bu sorunlardan birisi sanal böceklerin yerini gerçek böceklerin alabileceği ile ilgili… Çip yardımıyla yapılan bu zihinsel kontroller dinleme, görüntü alma konusunda neredeyse sıfır risk ile politikaya hizmet edebilir. Yinede bilim adına bakarsak İsrailli bilim adamlarının bu yeni bulgusuna taktirle yaklaşmanın gerektiği de aşikar.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.