Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Her Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Android Telefon ve tabletlerin verimliliğini arttırmak, görünümünü değiştirmek ve işlevselliğini arttırmak, uygulamalar sayesinde çok daha kolay yapılıyor. Linux tabanlı Android İşletim Sistemi, tıpkı Linux gibi paket katmanlı olduğu için bu uygulamalar ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

1. Clean Master

Clean Master hemen her mobil android cihazlarda kurulan bir artık dosya temizleme uygulaması. Temizlediğiniz dosyalar sayesinde yüksek oranda hafıza alanı açabilir bu sayede yeni fotoğraflar çekip farklı dosyalar indirebilirsiniz.

2. Google Çeviri

Özellikle yabancı kaynaklı haber sitelerini okumak isteyenler için oldukça işe yarayan bu uygulama ile Türkçe’den farklı dillere ya da başka bir yabancı dilden Türkçe’ye çeviri yapabilirsiniz. Gelen yabancı dildeki mailleri, bir haber içeriğini ya da yabancı bir arkadaşınızın yazdığı mesajı bu gelişmiş Google uygulaması ile çevirebilirsiniz.

3. avast! Mobile Security

Avast, sizi kötü amaçlı yazılım ya da yazılım parçacıklarından korur. Mobil Android Cihazınıza bulaşması muhtemel virüsleri, izinlerde gözükmeyen izni elde eden kodları ve diğer zarar verecek her türlü eyleme engel olarak günümüzde banka hesaplarımızın bile şifresini girdiğimiz uygulamaların güvenliğini sağlar.

4. Zedge

Zedge ile telefonunuzun zil sesini, ana ekran görüntüsünü ve daha birçok kişiselleştirmeye dayalı görselleri değiştirebilir, istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Uygulama içinde bulunan binlerce zil sesi ve duvar kağıtlarını yükleyerek android tablet ve telefonlarınızı fazlasıyla kişiselleştirebilirsiniz.

ilkan Balkan {ilkan Balkan}

“Her Telefonda Olması Gereken Uygulamalar” üzerine 2 yorum

  1. utku dedi ki:

    Virüs programı kesinlikle olmalı. Yoksa bilgilerinizi sadece Google ‘a gitmez.

  2. Serkan dedi ki:

    Clean Master uygulamasını 1,5 yıldan beri kullanıyorum kesinlikle bu alanda en iyisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.