Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 42 0

Heroes of Order & Chaos

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Heroes of Order & Chaos

Bilgisayarda oynadığınız MOBA oyunlarının ne kadar popüler olduğunu bir kenara bırakarak, LOL, DOTA 2 ve daha nice bu şekilde oyunları sevdiğinizi düşünüyorsanız tam size göre mobil olarak tasarlanmış Heroes of Order & Chaos ile mücadeleye hazır olun.

Arenaya kapanarak multiplayer üzerinden ve birçok taktik barındıran oyunda, MOBA sınıfına girmek için yeterlilik sağlanıyor. Belirli sürelerde çıkan bossları keserek güç ile beraber para kazanabileceğiniz, ana üssün olduğu ve savunmayla beraber stratejik çabaların baş gösterdiği Heroes of Order & Chaos‘da efsane olabilirsiniz. Hızlı düşünme, takım oyunu ve iyi taktik planlaması ile oyun esnasında stratejik gelişim sağlayan bu mücadeleye katılmak ister misiniz?

Strateji ve Oyunda Kalma Süresi Başarı Getiriyor

İlk önce 3 ana sınıftan biri seçilmesi gereken oyunda, ateş tabanlı, ağaç – kaya tabanlı ve elf tabanlı bir sistem yer alıyor. Kendi aralarında alt sınıflara ayrılan karakterlerle beraber toplamda 30’dan fazla karakter sayısı mevcut. Her karakterde 4 skill bulunurken, seviyeniz atladığında seçime göre açılarak artış kazanıyor. Aynı League of Legends’e benzer nitelikte bir oyun olarak karşımıza çıkan Heroes of Order & Chaos’u oynamadan önce anlık kararlarınızın önemli olduğunu bilmelisiniz. Karakterlerinizi sol taraftan sanal olarak yönlendirebilir, yere çift dokunarak ilerleyebilirsiniz. Düşman alanlarda olduğunuzda Attack ikonu ile Skill tuşlarının beraberinde saldırı veya savunma yapabilirsiniz.

Klasik olarak MOBA oyunlarında son vuruşu yapan para kazanıyor. Ana üste bulunan ve markette faydalı şeyler alarak karakterlerinizi geliştirebiliyorsunuz. Envanteriniz kısıtlı olduğundan burada da bir stratejik alışveriş gerçekleştirme durumda kalıyorsunuz. Hız, sağlık, büyü ve atak gibi başlıklarla karşılaşıyorsunuz. Bol yaratık kesen, bol savaşan karakterdeki avantajı daima olumlu şekilde ilerletiyor. Arenada karşınızda görünen her rakibi yenebilmek için devamlı oyunda olumlu şekilde zaman geçirmenize bağlı olarak karakter gelişimi buna oranla büyüyor.

Parayı Basan, Düdüğü Çalamaz

Oyundaki gelişim sistemi, parayı basanın daha üstün olmasını sağlamıyor. Bu yüzden birçok oyuncu tarafından seviliyor. Oyun içine müdahale eden bir platform söz konusu olmadığından dolayı oyundaki kazanç sistemi, her gün oynayan oyuncunun üzerine kurulu bir şekilde işliyor. Ayriyeten Gameloft ücretsiz her gün çekiliş sunarak, sürekli oyunculara teşvik sağlıyor.

20 dakikada maçlar sona erebiliyor. Ölseniz bile bekleme süresinin kısa olarak karşımıza çıkması olumluluk sağlıyor. PC MOBA’larına göre ufak haritalar yer alan oyunda, yolculuklar genel olarak kısa kısa ilerliyor. Başlangıç seviyesinde her maçta ölseniz bile tekrar canlanmanız için toplamda 3 hakkınız bulunduğu için intikam duygunuzu soğumadan harekete geçirebiliyorsunuz. Birçok oyuncunun içinde bulunduğu durumdan mutlu olduğu bu özellik ile beliriyor. Saldırı ve savunma hamlelerini iyi yapanın kazandığı oyunda sürekli oynayanların kazandığı bir döngüyle karşılaşacaksınız.

En Kalabalık Savaş Oyununa Hazır Ol

MOBA’ların değerli kılınması, büyük özellikler ile beraber oynanış ve online süresine bağlı olarak gelişiyor. 3’e 3 ya da 5’e 5 maçlar sağlayan oyun ile kalabalık olduğundan beklemeye vaktiniz olmuyor. Küfür ve kötü sözlerin hiç görünmediği oyunda, muhabbet etmeye pek zaman olmadığından dolayı temiz bir topluluk yer alıyor.

Yaratılan dünya, karakter ve sınıflar MOBA gibi hız gerektirirken, mükemmel efektler ve görsellikle beraber savaşçı ruhunu arttıracak müzikler eşliğinde kendinizi muhteşem bir oyunda hissediyorsunuz. Klavye ve mouse gerektirmeden saklanmanın, son vuruşları almayla beraber daha birçok stratejik saldırı ve savunma sanatının ön plana çıktığı oyunda puanları doğru yakalamak önem taşıyor. İlk önce Android ve iOS destekli cihazınızı hazırlayın ve uzun geceleri tatmaya hazır olun.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir