Reklam Alanı
Teknoloji 3

Hollanda’dan Elektrikli Araçlar Hususunda Dev Adım !

Bilindiği üzere dünya üzerindeki petrol rezervleri giderek tükeniyor ve teknoloji her alanda olduğu gibi otomobil , otomasyon alanında da geliştiğinden artık elektrikli araçlar söz konusu. Elektrikli araçların gelecek hususunda son derece önemli olduğu ifade edilmekte. Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinden birisi olan Hollanda şu günlerde elektrikli araçlar hususunda çok önemli bir karar alabilir.

Hollanda’nın önemli partilerinden biri ilginç bir teklifte bulundu ve bulunduğu teklif tüm ülkede bir tartışma ortamının söz konusu olmasına neden oldu. Teklif benzinli , dizelli otomobillerin ülkeden tamamen yasaklanması ile ilgili. Parti tarafından ülkedeki benzin ve dizelle çalışan araçların yerine 2025 yılına kadar sadece elektrikli otomobillerin kullanılması önerildi. Bu öneri tüm ülkede ciddi bir tartışmaya neden oldu.

DİĞER PARTİLERİN GÖRÜŞÜ NE?

Öneriyi ileriye süren PVSD partisi haricinde diğer partiler şuan için öneriye sıcak bakmıyorlar. Ancak önerinin çok ciddi bir ilgi gördüğünü, ülkenin her bölgesinde çeşitli tartışmalara gebe olduğunu söyleyebiliriz. Belki de Hollanda bu hususta önümüzdeki süreçte çok önemli bir karar alacak.

DAHA FAZLA YENİ GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Hollanda’dan Elektrikli Araçlar Hususunda Dev Adım !” üzerine 3 yorum

  1. Baran dedi ki:

    Elektrikli araçların fazla tutulacağını sanmıyorum çünkü elektrikli arabalar çok çabuk yolda bırakabilir diye düşünüyorum.

  2. Soner dedi ki:

    Denemek lazım ama bende bu gibi araçların pek fazla tutulacağını sanmıyorum ama dediğim gibi yinde mutlaka denemek lazımdır.

  3. Batu dedi ki:

    Uzun zamandır sürdürmüş oldukları bir proje ileriki dönemlerde aktif ederler gibi ama araçlar çok pahalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.