Reklam Alanı
Oyun 0

Homefront: The Revolution’ın Fragmanı Yayınlandı

CryEngine grafik motoruyla geliştirilen FPS aksiyon oyunu Homefront: The Revolution‘ın açılış fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Deep Silver tarafından yayınlanacak olan oyunun geliştirme aşamasında ise Dambuster Studios bulunuyor. Oyunun çıkış tarihine yaklaştığımız şu günlerde gelen çeşitli medyalarla oyuncuları oyuna hazırlayan Deep Silver, muhteşem bir fragman hazırlayarak oyunun bomba gibi geleceğini hissettirmeye başladı.

Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına ek olarak Linux OS ve OS X içinde geliştirilen oyunu birçok platformda oynayabileceğiz. Üst düzey grafiklere sahip olan Homefront: The Revolution’ın hikayesi yakın zamanlarda geçiyor. 1972’den başlayan oyunun 2027’ye kadar gittiğini söyleyebiliriz. Birçok teknolojik devrimi yerinden inceleyebileceğimiz oyunda dünyanın farklı yerlerinde çeşitli görevler üstleneceğiz.

17 Mayıs 2016 tarihinde piyasalarda olacak olan Homefront: The Revolution’ın sistem gereksinimleri de bir hayli yüksek tutulmuş. Son dönemlerde çıkan oyunların minimum 6 GB RAM istemesi, birçok oyuncuyu zor durumda bıraktı. Bu gelenek bu oyunda da devam etmekte.

Yayınlanan film tadındaki fragmanı izlemek isteyenler YouTube üzerinden izleyebilir:

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.