Reklam Alanı
Oyun 0

Homefront:The Revolution’ın İnceleme Puanları Belli Oldu

Uzun süredir beklenen Homefront: The Revolution’ın inceleme puanları popüler oyun inceleme siteleri tarafından verildi. Büyük umutla beklenen birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da hayal kırıklığı yaşıyoruz. Oyun inceleme sitelerinin verdiği puanlar oyunun sanıldığı kadar iyi olmadığını gözler önüne seriyor. Yüzlük sisteme göre ortalama olarak 55 puan almayı başaran oyunun çıkışına sadece 2 gün kaldı.

Deep Silver tarafından 20 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanması planlanan birinci tekil şahıs aksiyon oyunu olan Homefront:The Revolution, CryEngine grafik motoruyla geliştirildi. Oyunun hem senaryo modu hemde çok oyunculu modu bulunmakta. Oyun 2029 yılındaki Kuzey Kore askerlerinin yer aldığı bir savaşı ele almakta.

Popüler oyun inceleme sitelerinin detaylı inceleme yaparak oyuna verdiği puanlar, oyunu bekleyen oyuncuları fazlasıyla üzdü diyebiliriz. Birçok kişide hayal kırıklığı yaratan bu puanların ileriye dönük değişmesi de beklenmiyor. İnceleme puanlarına en fazla güvenilen ve değer verilen IGN, bu oyuna 50 puan vererek oyunun iyi olmadığını bizlere anlatmak istiyor.

Eurogamer Italy: 80
Multiplayer.it: 72
The Games Machine: 70
M3: 70 
Everyeye.it: 65
Gamewatcher: 65
Eurogamer Poland: 60
Gamesradar+: 60
Video Gamer:60
Polygon: 60
WCCFtech: 56 
IGN:50 
We Got This Covered: 40
Hardcore Gamer: 40
The Jimquisiton:10

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.