Reklam Alanı
Huawei 0

Honor V8 Özellikleri Resmiyet Kazandı !

Huawei’nin yeni akıllı telefonu Honor V8’in sahip olduğu teknik özellikler ünlü şirket tarafından yapılan tanıtım ile resmiyet kazandı. Huawei Honor V8’de ne gibi özelliklerin yer aldığı öğrenildi.

HUAWEİ HONOR V8 ÖZELLİKLERİ

Cihazın ekranının yeni teknolojik 2.5D kavisli ekran olduğunu, ekran boyutunun 5.7 inch boyutunda olduğunu hemen siz değerli kullanıcılarımıza iletmekle özelliklerden bahsetmeye başlayalım; Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden birisi iki adet arka kameraya sahip oluşu. Çift kamera özelliği ile Honor V8 ne kadar yenilik dolu bir akıllı telefon olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.  Merakla beklenen yeni telefonun arka kamerası 12 MP, ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğünde…

Üründe depolama seçenekleri olarak 32 GB ve 64 GB dahili depolama seçenekleri bulunmakta. Ayriyetten cihazda harici depolama kartı desteği de yer almakta. Cihazın RAM özelliklerinin ise 4 GB olduğu bilgisine ulaşıldı.  Parmak izi sensörünün de bulunduğunu öğrendiğimiz cihaz aynı zamanda 4.5G veri bağlantısını desteklemesiyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor.

HUAWEİ ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.