Reklam Alanı
Teknoloji 1

HTC Boost Artık Tüm Android Cihazlarda !

Bilindiği üzere akıllı telefonlardaki güç tüketimi adeta başa bela. Ancak güç tüketimini aza indirebilecek, telefonunuzun RAM donanımının daha az meşgul olmasını sağlayacak, daha iyi, hızlı bir akıllı telefon deneyimi yaşatabilecek bazı Android uygulamalar söz konusu. Özellikle son zamanlarda eleştirilen bir teknoloji şirketi olan HTC’nin HTC kullanıcılarına özel olarak sunmuş olduğu son uygulamalardan, servislerden birisi olan HTC Boost ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı !

HTC BOOST TÜM ANDROİD CİHAZLAR İÇİN İNDİRİLEBİLİR OLDU !

Dünya üzerindeki en iyi optimize edici uygulamalardan biri olarak gösterilen HTC Boost’un artık HTC marka olmayan diğer akıllı telefonlarda da kullanılabildiği ortaya çıktı. HTC Boost uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar HTC sahibi olmasalar bile artık bu yararlı uygulamalardan faydalanabilirler. Bunun için akıllı telefonlarına bu uygulamayı indirmeleri yeterli.

HTC Boost uygulaması akıllı telefonunuzun yoğun yükte çalışmasını engelleyen son derece yararlı, faydalı bir uygulamadır. HTC Boost uygulaması ile akıllı telefonunuzu daha sağlıklı, stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.

YAZILIM DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“HTC Boost Artık Tüm Android Cihazlarda !” üzerine 1 yorum

  1. Yaşar dedi ki:

    Uygulamayı yükledim az sonra deneyeceğim bakalım nasıl olmuş ayrıca ben clean master kullanıyorum iki uygulamayı kıyaslıcam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.