Reklam Alanı
Giyilebilir Teknoloji 7

HTC Vive VR Ne zaman Gelecek?

Daha önceden de haberini yapmış olduğumuz HTC Vive VR, belirttiğimiz gibi 2015 tarihinde değil, çıkış zamanını 2016 yılına hedefledi.

HTC ve Valve tarafından ortak çalışma ile üretilen Vive, Valve tarafından yapılan bir açıklama ile farklı bir satış tekniği ile sunulacağı açıklandı. Cihazın sadece belirli miktar üretileceği ve bu sayılı cihazların sadece özel geliştirici toplulukları tarafından kullanılabileceği bildirildi. Hatta açıklama ile birlikte bu sayılı olarak üretilen cihazların 2015 yılında satın alınabileceği de yer aldı. Diğer bir yandan böyle bir satış tekniği güden iki dev isim, herkese açık bir şekilde Vive’yi 2016 yılında sunacak. Tarih konusunda birden falso veren bir yörünge izleyen bu düşünce, HTC tarafından yaşanan finansal krizin sonucunda olduğunu düşünüyoruz.

2016 yılında bizimle buluşacak olan Vive ile birlikte, Oculus Rift de yer alacak. Buradan da anlaşılacağı gibi seneye giyilebilir cihaz arenasında bol bol rekabet var.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“HTC Vive VR Ne zaman Gelecek?” üzerine 7 yorum

 1. alican dedi ki:

  HTC bitti bence artık kendini çok ggeliştirmesi gerek bu alanda

 2. yakup dedi ki:

  sanal gerceklik gözlüklerini görmek nasip olmadı hep merak ettiğim bir durum

  1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

   Ben geçen Oculus Rifti deneyimleme fırsatı buldum gerçekten harika fakat sanal gözlük yazılımları iyileştirme gerektiriyor gibi geldi bana

 3. Selçuk dedi ki:

  Bence geleceğin en güzel teknolojik gelişmesi bu sanal gözlükler. Oyun dünyasında köklü değişimler bekliyorum. Hatta bu gözlüklere yemek tadı, koku gibi hisleri de eklemeleri an meselesi.

 4. bahadır ateş dedi ki:

  bende merakla bekleyenlerdenim ama alabilir miyim bilmiyorum…

 5. suna dedi ki:

  artık kısa zamanda gelsin kullanalım

 6. hale dedi ki:

  HTC son zamanlarda çok güzel ürünler piyasaya çıkarmaya başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.