Reklam Alanı
Akıllı Telefon 3

Huawei Ascend P7’ye 5.1.1 Güncellemesi

Yaklaşık 4 aylık bir süreç içerisinde Huawei’nin Ascend P7 modeline kapalı beta da sunulan Android 5.1.1, OTA yolu ile kullanıcılara dağıtılmaya başlandı.

Geçtiğimiz sene Android 4.2.2 işletim sistemi sürümü ile tanıtılan Huawei Ascend P7 adına yayımlanan güncellemenin boyutu ise yaklaşık olarak 1.26 GB boyutunda. Doğrudan indirme linkleri henüz yer almasa da OTA yolu ile güncellemeye sahip olabilirsiniz. Güncelleme ile cihaz da birçok performans iyileştirmesi ön görülürken, stabilite sorunu da nerdeyse tamamen ortadan kalkıyor.

İçerisinde 1,8 Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli, HiSilicon Kirin 910 işlemci barındıran Ascend P7 yüksek performans vaad ederken, Mali 459 Grafik birimi ile de görsel sunum hazırlıyor. Cihaz da 16 GB Micro Sd kart destekli depolama alanı yer alırken bu alan 32 GB’ye kadar genişletilebiliyor. P7’nin kamerası ise ortalamanın üzerinde tabir edilecek şekilde oluyor ve arka kamerası 13 ön kamerası 8 MP olarak bir değer karşımıza çıkıyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Huawei Ascend P7’ye 5.1.1 Güncellemesi” üzerine 3 yorum

  1. ahmet dedi ki:

    bu güncelleme benim çok işime yaradı

  2. faysal dedi ki:

    çok iyi kamera özellikleri mevcut android yeni sürümleri desteklemesi güzel bir şey

  3. Ferhat dedi ki:

    Samimi soyluyorum en iyi fiyat performans telefonlarinin basinda geliyor. Surekli guncelleme aliyor olmasi da cabasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.