Reklam Alanı
Huawei 1

Huawei De 2K Ekrana Yöneldi !

İki yıl önce Huawei şirketinden gelen açıklamanın aksine Huawei de artık 2K ekran üzerine akıllı telefonlar piyasaya sürüyor !

Bilindiği üzere günümüzde ekran çözünürlüğü hususunda inanılmaz bir teknoloji söz konusu. Bundan birkaç yıl önce HD ekran çözünürlüğü bile bir akıllı telefon için lüks sayılırken günümüzde 2K ekran çözünürlüğü teknolojisi akıllı telefonlar için aktif durumda. Yeni akıllı telefonlar artık 2K gibi yüksek ekran çözünürlükleri ile geliyor. Dünyanın en çok satan üçüncü akıllı telefon şirketi olarak lanse edilen Huawei iki yıl kadar önce yapmış olduğu bir açıklamada 2K ekran çözünürlüğü teknolojisinin son derece gereksiz olduğunu ifade etmişti.

HUAWEİ SÖZÜNDEN DÖNDÜ

Huawei şirketi iki yıl kadar önce yapmış olduğu açıklamanın aksine günümüzde 2K ekran teknolojisi üzerine ciddi çalışmalar yüretmekte. Hatta ve hatta Huawei’nin yeni akıllı telefonunun 2K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı bilgisine ulaşıldı. Huawei artık yeni akıllı telefonlarında 2K ekran çözünürlüğünden vazgeçmeyecek ve bu doğrultuda adımlarını atmaya devam edecek.

HUAWEİ ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Huawei De 2K Ekrana Yöneldi !” üzerine 1 yorum

  1. şerafettin dedi ki:

    akılları başlarına gelmiş bu kadar teknolojilerin havada uçuştuğu telefon sektöründe ilerlemeyen kaybolmaya mahkum olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.