Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 0

Huawei ’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Huawei ’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Çin firmasının ürettiği Huawei, gün geçtikçe akıllı telefon dünyasında üst sıralara çıkıyor.  Şık tasarım ve beğenilen özellikleriyle rakiplerden daha ucuza bir cihaz sunuyor.

Peki, bu Huawei’de ekran görüntüsü nasıl alınır onu anlatalım.

Diğer Android telefonlara benzeyen bir ekran görüntüsü alma yöntemini kullanacağız. Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basıp 1-2 saniye bekliyoruz. Ekran görüntünüz galerinize gelmiş olacaktır.

Huawei’nin P8 modelinde yeni bir ekran görüntüsü alma yöntemi bulunuyor. Bu yöntem diğer hiç bir markada bulunmuyor. Huawei P8 modeli parmak ucu dokusuyla parmak kemik eklemini ayıran bir özellik eklemiş.  Huawei P8 modelinde ekran görüntüsü almak için kapıyı tıklatırcasına 2 kez vurduğunuzda ekran görüntünüzü galerinize ekliyor.

En basit yöntem ise videomuzu izlemek 🙂

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.