Reklam Alanı
Huawei 0

Huawei Maimang 5 Özellikleri

Huawei Maimang 5 akıllı telefonu ile ilgili yeni ayrıntılar… Huawei Maimang 5 telefonu özellikleri…

Son yılların en gözde akıllı telefon üreticilerinden birisi olmayı başaran Huawei akıllı telefon alanında daha da popüler bir hale bürünmek istiyor. Huawei tarafından şimdi de Maimang 5 akıllı telefonu piyasaya sürülecek.

NE GİBİ ÖZELLİKLERE SAHİP?

Huawei Maimang 5 akıllı telefonunun özelliklerine dair hemen bilgileri sizlerle paylaşalım; Metal gövdesi bulunan akıllı telefonun 3 GB RAM / 32 GB dahili depolama kapasitesi, 4  GB RAM / 64 GB dahili depolama kapasitesi gibi kullanıcıya seçme şansı tanıdığını ifade edelim. 5.5 inch büyüklüğünde ekrana sahip olan Huawei Maimang 5 akıllı telefonu full HD ekran çözünürlüğüne sahip.

Sony sensörüne sahip bir kameraya sahip olan Huawei Maimang 5 akıllı telefonunda 16 MP çözünürlüğe sahip arka kamera ve bunun yanında 8 MP ön kamera yer almakta.  3340 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefonun hangi işletim sistemi ile piyasaya sürüleceği de belli olmuş durumda; Elimize ulaşan verilere göre Huawei Maimang 5 telefonu Android Marshmallow 6.0 işletim sistemi ile bizlerle buluşacak.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.