Reklam Alanı
Huawei 0

Huawei P9 Akıllı Telefonu Özellikleri

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasındaki yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran önemli akıllı telefon markası Huawei ile ilgili elimize yeni bazı sızıntılar ulaştı. Huawei markasının büyük bir merakla beklenmekte olan Huawei P9 isimli ürünü ile ilgili sağlam kaynaklardan bazı sızıntılar elde ettik. Elde ettiğimiz sızıntılar sonucunda cihazın özellikleri çok büyük bir ölçüde açığa çıktı. Dilerseniz eriştiğimiz bilgileri hemen siz değerli okurlarımızla paylaşalım;

HUAWEİ P9 NE GİBİ ÖZELLİKLERLE GELECEK?

Elimize ulaşan detaylara göre Huawei P9 akıllı telefonu ekranı 5.2 inch büyüklüğünde olacak ve bu ekran full HD görüntü sunabilme yetisine sahip olacak. Cihazda 4 GB gibi son derece etkileyici bir RAM donanımının yer alacağını da hemen ifade etmemizde yarar var. Ürünün grafik birimi olarak ise Mali-T880 yer alacak. Cihazın batarya miktarının ise 3900 mAh olması beklenmekte.

MAX MODELİ DE GELİYOR !

Yukarıda bazı özelliklerini saydığımız modelden farklı olarak birde Huawei P9 Max isimli bir telefon piyasaya sürülecek. Bu telefonun ekranının ve RAM seviyesinin daha farklı olması bekleniyor.

Daha fazla akıllı telefon haberi için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.