Reklam Alanı
Huawei 2

Huawei P9 İle İlgili Yeni Sızıntılara Ulaşıldı

Akıllı telefon piyasasında son zamanlarda dikkat çekici markalardan birisi olmayı başaran Huawei, özellikle kendi işlemcisini kendisi üreten bir şirket olarak göze batmakta. Ünlü akıllı telefon üreticisi Huawei’nin yeni modeli olarak karşımıza çıkacak olan Huawei P9 ile ilgili lansman öncesinde çok önemli bilgilere ulaşıldı. Testlerde ortaya çıkan verilere göre Huawei P9 akıllı telefonunda bulunan özellikler büyük ölçüde belli oldu.

HUAWEİ P9 ÖZELLİKLERİ

Huawei P9 akıllı telefonunda 5.1 inch büyüklüğünde 1920x1080p çözünürlüğünde ekran yer almakta. Öte yandan cihazda işlemci donanımı olarak Huawei şirketine özel bir işlemci olan Kirin 955 kullanılmakta.  P9 modeli ile ilgili en büyük ikilemlerden birisi ise modelde kaç GB RAM donanımının yer alacağı ile ilgiliydi. Lansman zamanına çok az kalan Huawei P9 akıllı telefon modelinin RAM donanımı çok büyük bir ihtimalle 3 GB şeklinde.

P9 KAMERASI NASIL OLACAK?

Huawei P9 modelinin kamera özellikleri ile ilgili belirsizliğin sürdüğünü ifade edebiliriz. Yani  kamera özellikleri ile ilgili bir şey söylemek lansmana kadar mümkün olmayacak gibi gözüküyor.

HUAWEİ ŞİRKETİ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Huawei P9 İle İlgili Yeni Sızıntılara Ulaşıldı” üzerine 2 yorum

  1. anıl dedi ki:

    parmak izi arkada olunca masada kullanissiz oluyor malesef…

  2. SEFA dedi ki:

    yeni nesil telefonlardaki kameralar neredeyse profosyonel kameralar kadar özellikli huvai bu konuda ne sunacak merakla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.