Reklam Alanı
Huawei 0

Huawei P9 Türkiye Satış Fiyatı

Huawei cephesinden yepyeni gelişmeler ! Huawei P9 akıllı telefonu Türkiye’de hangi fiyat aralığından ne zaman satışa sunulacak? İşte merak edilen ayrıntılar;

Akıllı telefon dünyasında son yıllarda oldukça dikkat çeken bir başarı elde eden Huawei, yeni akıllı telefonu Huawei P9’u Türkiye’de satışa çıkarıyor ! Merakla beklenen akıllı telefonun ülkemizde Haziran ayının ikinci haftasında satışa sunulması beklenmekte. Yani oruç döneminin başlangıcı ile beraber cihazın raflarda yerini alacağını söyleyebiliriz.  Peki fiyatı ne kadar olacak?

HUAWEİ P9 FİYATI NE KADAR OLACAK?

Ülkemizde telefonlara uygulanan yüksek vergiler can sıkarken gözler Huawei’nin yeni üst segment akıllı telefonu olan Huawei P9’un hangi rakamdan satılacağına çevrildi. Huawei P9 Modelinin satış fiyatı ile ilgili ayrıntılara ulaşıldı; Huawei P9 akıllı telefon modeli bu ayın ikinci haftasından itibaren 2400 TL etiket fiyatı ile teknoloji marketlerinde satışta olacak. Üst segment bir cihaz olan Huawei P9’un ülkemizde nasıl bir ilgiyle karşılanacağı ise büyük merak konusu.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.