Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Huawei Parmak İzi Sensörünü Geliştirdi

Türkiye akıllı telefon sektöründe başarılı bir konuma sahip olan ve kendisini sürekli farklı dinamik modelleri ile ilerlemiş olduğu furya da tanıtan Huawei, bu sefer bünyesine eklemiş olduğu son teknolojik yenilik sayesinde, alışagelmişliğin dışına çıkıyor.

Piyasa da yer alan parmak izi sensörü bir akım gibi yayıldı ve bilginiz üzere bu teknoloji genellikle açma kapama gibi durumlarda güvenliği üst seviyede tutmaya yarar bir hal aldı. Bunun üzerine Huawei farklı bir düşünce ile atağa geçti ve parmak izi sensörünü bir adım daha öteye taşıdı. Firma yeni Mate 7S cihazında, beş fonksiyonlu parmak izi sensörünü duyurmaya hazırlanıyor.

Teknolojice-Mate7S
Bunun üzerine Huawei, teknoloji severleri oldukça heyecanlandırdı.

 

Beş fonksiyonlu parmak izi sensörü hakkında birbirinden farklı iddialar gelse de bu tahminler arasından en mantıklı olanları, mobil ödeme ve açma kapama imkanları oluyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Huawei Parmak İzi Sensörünü Geliştirdi” üzerine 1 yorum

  1. cemre dedi ki:

    Huawei guzel ozellikler ekliyorlar telefonlarina denemeye deger bir telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.