Reklam Alanı
Teknoloji 3

Huawei Yeni Telefonlarıyla Geliyor !

Akıllı telefon alanına damga vuran markalardan birisi olan Huawei, yeni akıllı telefonları ile fark yaratmayı amaçlıyor.

Ünlü akıllı telefon markalarından birisi olan, son dönemde büyük bir kal elde eden Huawei, yeni akıllı telefonları ile başarılarını devam ettirmek istiyor. Huawei Honor 5A Plus isminde yepyeni bir akıllı telefonun özelliklerine ulaşılmış durumda. Dilerseniz hemen elimize geçen sızıntıları sizlerle paylaşalım;

HUAEWİ HONOR 5A VE 5A PLUS !

Huawei Honor’un 5A Plus isimli modelininin 5.5 inch büyüklüğünde ekrana sahip olduğunu belirtelim. 5.5 inch büyüklüğüne sahip olan ekran HD ekran çözünürlüğü sunma yetisine sahip. Orta-cora 1.8 ghz işlemciye sahip olan yeni Huawei Honor 5A Plus modeli, 2 GB RAM çözümü ile kullanıcılarıyla buluşacak.

16 GB DAHİLİ DEPOLAMA

Huawei Honor 5A Plus akıllı telefonunda 16 GB dahili depolama kapasitesinin varlığı söz konusu.

3000 MAH BATARYA

Akıllı telefonlarda bataryaların ne kadar önemli olduğu aşikar; Huawei Honor 5A Plus modeli, içerdiği 3000 mAh batarya ile uzun süreli bir kullanım sunmayı hedefliyor.

HUAWEİ ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Huawei Yeni Telefonlarıyla Geliyor !” üzerine 3 yorum

  1. cuma dedi ki:

    ben huawei markasını ilk kez model ile tanıdım, tam olarak adını da yazamıyorum ama iyi bir marka hala duruyor akıllı telefon ile yeni çığır açabilir ucuz olur en azından

  2. Hasan dedi ki:

    Son çıkan telefonları çok süper ama ismi neydi unuttum bir yerde görmüştüm sanırım çok pahalı ama çok şekil bir telefondu.

  3. Hasan dedi ki:

    Bu telefonlar çok kaliteli gibi görünüyor, en azından marka vermek istemediğim bir kaç firmanın yaptığı dandik telefonlardan daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.