Reklam Alanı
Huawei
Akıllı Telefon 0

Huawei’den Kamera Atağı

Huawei’den Kamera Atağı

 

Dünyanın en pahalı fotoğraf makinesi ve lenslerini üretmesiyle tanıdığımız Leica, kalitesini akıllı telefonlara Huawei işbirliği ile getiriyor.

 

Akıllı telefonların git gide fotoğraf makinelerinin yerini aldığı şu günlerde özellikle akıllı telefon sahipleri çok özel ihtiyaçları yoksa ekstra fotoğraf makinesi almıyorlar. Fotoğraf dendiğinde aklımıza gelen değerli firmalardan Leica, Huawei ile işbirliğine gitti.

 

Lecia, dünyanın en iyi ve en pahalı lensleri üretmesiyle ünlenmiş bir marka. Huawei ise bildiğiniz gibi dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olarak büyük bir çıkış gerçekleştirdi. Bu iki dev firmanın iş birliği yapıyor olması, Huawei’in akıllı telefon pazarındaki rakiplerine fotoğraf konusunda gözdağı vermesine yetti bile. Huawei üst segment cihazlarında fotoğraf kalitesinin sınırlarını oldukça zorlayacak gibi duruyor.

Huawei

En iyi fotoğraflar Huawei telefonlardan çıkacak

Leica’da CEO olarak görev yapan Oliver Katner, açıklamalarında uzun yıllardır elde ettikleri uzmanlıkları, Huawei ile uzun süreçli işbirlikleri ile harmanlayacaklarını ve akıllı telefonlar arasındaki en iyi fotoğraf kalitesini sunacaklarını söyledi.

 

Huawei ve Lecia arasındaki işbirliğine dair detaylar şimdilik bu bilgilerle sınırlı, Lecia’nın direkt olarak Huawei’ye lens mi üreteceği, yoksa akıllı telefon kameralarının gelişim sürecinde destek mi olacağı hakkında bilgi bulunmuyor. Markanın yeni telefonları çıkmaya başladıkça bu gibi detaylar da belli olacaktır.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.