Reklam Alanı
Oyun 0

Injustice 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

DC karakterlerinin birbirleriyle savaştığı bir oyun olan Injustice, yepyeni serisiyle oyun dünyasına girmeye hazırlanıyor. Injustice 2 ismiyle piyasaya çıkış yapacak olan oyunun fragmanı 2 hafta önce yayınlanmıştı. Oyun dünyasının gündemine birdenbire oturmayı başaran Injustice 2, hiç beklenmedik bir anda duyurulmuştu. Nisan 2013’de yayınlanan Injustice 1, birçok platform için geliştirilmişti. Son yıllarda gözden düşen PS3 ve Xbox 360’ı Injustice 2’de de göremeyeceğiz.

Muhteşem efektlere ve görsellere sahip olan Injustice 2’nin oynanış videosu bugün itibariyle yayınlandı. Yeni karakterlere yer veren geliştirici firmanın yayınlandığı videoya bakarak oyunun 2016’ya damga vuracağını söyleyebiliriz. Çeşitli aletleri birleştirerek silahlar ve zırhlara yapabiliyoruz. Ayrıca oyunun bu serisinde birbiriyle etkileşimi olan karakterlere özel diyaloglarda geliştirilmiş.

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir açıklama yapılmasa da yakın zamanda çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Injustice 2 PC, Xbox One ve Playstation 4 için geliştirilmekte. İlerleyen zamanlarda OS X sürümünü de görebiliriz. Injustice 2’nin yayınlanan oynanış videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.