Reklam Alanı
Teknoloji 2

Instagram Android için yenileniyor

Günümüzün artık en popüler uygulamaları arasında ve de sosyal medya platformu arasında yer alan Instagram. Android işletim sistemine sahip cihazlar için; henüz beta sürecinde olan yeni arayüzünü sunacak.

Bildiğiniz üzere artık son zamanlarda Instagram uygulamasını kullanmak biraz zorlaşmıştı. Ancak yeni gelecek olan arayüz ile ilgili sızan bilgilere göre Instagram çok daha basit ve kullanışlı bir hal alacak. Bahsi geçen yeniliğin adı; fotoğraf düzenleme arayüzü olarak geçiyor. Bu yenilik ile beraber kullanıcılar yalnızca tek bir sayfa üzerinden kişiler etiketleyebilecek, yorum yapabilecek aynı zaman da filtrelere ulaşabilecekler.

Yalnızca tek bir sayfa üzerinden yorum yapabileceğiniz, istediğiniz kişileri etiketleyebileceğiniz ve filtre değiştirebileceğiniz Instagram 7.3 versiyonu; çok kısa bir süre içerisinde Android işletim sistemine sahip cihazlar adına, uygulama marketleri aracılığı ile kullanıcılara sunulacak.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Instagram Android için yenileniyor” üzerine 2 yorum

  1. Ali dedi ki:

    E artık gerekliydi çok geride kkaldı instagram atılım yapması gerek

  2. arzu dedi ki:

    cok fazla guncelleme aliyor android telefolarda bence iosta guncelleme yapmalilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.