Reklam Alanı
Teknoloji 0

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram üzerinden takipçi kazanmak isteyenlerin, bunu kısa yoldan nasıl yapmalarını araştırmaya başlamaları sonucunda Instagram beğeni hilesi adı altında bir yöntem ortaya çıktı. Her yeni açılan sosyal medya hesabında olduğu gibi Instagram üzerinde açılan hesaplarda da ilk düşünce kısa yoldan nasıl çok fazla insana ulaşılacağı.

İnsanların, başka insanların Instagram hesaplarını takip etmeleri için o hesapta kendilerine cazip gelen bir şeyler bulmaları gerekmekte. Kimi insanlar için paylaşımlar, kimileri içinse paylaşımlar altında yapılan yorumlar ilginç görülebilir. Bununla birlikte pek çok bilinçsiz Instagram kullanıcısı sadece paylaşımların altındaki beğeni sayılarına bakarak, çok kişi beğendiği için o hesabı takibe alabilir.

İşte bu noktada Instagram beğeni hilesi ortaya çıkıyor. Satın alınan Instagram beğeni paketleri ile Instagram paylaşımları otomatik olarak yüzlerce kişiye beğendirilebiliyor. Ancak tabi ki beğenenlerin çoğu gerçek insan olmalarına karşın beğendikleri paylaşımları farkında olmadan, kendi istekleri dışında beğenmiş oluyorlar. Bu aslında Instagram’ın büyük bir açığı. Yani aslında siz farkında bile olmadan başka bir hesaba ait fotoğrafı beğenmiş olabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi satın alarak paylaşımlarının altında beğeni toplayıp, diğer insanların ilgisini bu şekilde çekip, takibe almalarını sağlayan pek çok insan mevcut. Bununla birlikte Instagram beğeni hilesi kullananlar sadece kişiler değil. Markalara ait Instagram hesapları da markalarının çok fazla insan tarafından beğenildiği izlenimi yaratabilmek için bu yöntemi kullanıyorlar.

Instagram, kısa yoldan fenomen olmak için çalışıp çabalayan insanlarla dolu. Ancak kısa yoldan fenomen olmak, sadece paylaşım yaparak mümkün değil. Hatta ilginç paylaşımlar yaparak dahi mümkün değil. Bunun için ilk yapılması gerekenler arasında Instagram beğeni hilesi, Instagram takipçi hilesi gibi hile paketleri satın alıp kullanmaya başlamaktır. Bu paketler bir bakıma köpek yarışlarında önden koşan tavşan işlevini görürler. Yani siz, bu paketleri alarak tavşanı koşturmaya başlarsanız. Artan beğeni ve takipçi sayınızı görenler de paylaşımlarınızı beğenip sizi takip etmeye başlarlar. Ancak bu yöntem tek başına her zaman için sizi ünlü bir fenomen haline getirmez. Yine de çalışmaya devam edip paylaşımlarda bulunmayı sürdürmelisiniz.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.