Reklam Alanı
Teknoloji 0

İnstagram Tam Sürümü Windows Phone’a Çıktı

Sosyal platform hiç kuşkusuz günümüzde son derece yaygın bir biçimde kullanılıyor. Güncel olaylar haricinde fotoğraf paylaşımları yapmak isteyenlerin sıkça bulundukları İnstagram platformu ile ilgili yeni bazı bilgilere ulaşıldı. Elimize ulaşan bilgiler doğrultusunda sevilen sosyal mdya platformu İnstagram ile ilgili yeni bazı gelişmelerin olduğunu ifade edebiliriz.

İNSTAGRAM WİNDOWS PHONE’A GELDİ

Uzun bir zamandır İnstagram’ın tam sürümünün Windows Phone platformuna gelmesi beklenmekteydi. İnstagram tarafından daha önce Windows Phone platformu için çıkarılmış olan bir sürüm bulunmaktaydı ancak bu sürüm beta sürümdü yani tam sürüm şeklinde değildi. Hal böyle olunca İnstagram’a uzun bir süredir ciddi tepkiler söz konusu idi. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre Windows Phone’a gelmesi beklenen tam sürüm nihayet geldi.

HATALARI DA BERABERİNDE GETİRDİ !

İnstagram’ın beta sürümünün Windows Phone için oldukça uzun bir süredir bulunması kullanıcıları enazından tam sürümün hatasız olacağı yönünde mutlu etmekteydi ancak öyle olmadı. Elimize ulaşan detaylara göre İnstagram’ın tam sürümü Windows Phone’a bazı yazılımsal hataları da beraberinde getirerek çıktı.

Daha fazla sosyal medya haberi için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.